Ubytování v penzionu

Penzion Farma Dvorec nabízí příjemné ubytování uprostřed přírody spolu s mnoha možnostmi, jak aktivně strávit volný čas.

 

Pokoje

Naši hosté se mohou ubytovat v útulně vybavených pokojích. Ve všech pokojích je koupelna (sprcha, záchod), skříň, kuchyňský kout nebo minibar a připojení na internet.

Některé pokoje mají navíc noční stolek a stůl se židlí.

 

Vnitřní společné prostory

V levé části penzionu Farma Dvorec se nachází útulná společenská místnost s kachlovými kamny, barem a vlastním sociálním zařízením. Ve společenské místnosti je umístěn stojan na vodu. Součástí místnosti je TV se satelitem a DVD přehrávačem, k zapůjčení jsou společenské hry. 

V pravé části penzionu ja umístěna hospůdka, která mimo občerstvení nabízí možnost projekce.

Všechny vnitřní prostory penzionu jsou nekuřácké.

 

Venkovní prostory

Součástí penzionu je oplocený pozemek o velikosti 5000 m2 s upravenou travní plochou. K dispozici je zastřešené posezení se zahradním krbem a grilem a zastřešené relaxační posezení u bazénu se sociálním zařízením. Na přilehlé louce se nalézá střelnice, kde si můžete zastřílet na asfaltové holuby. Rádi pro Vás připravíme prohlídku naší farmy a rybáři jistě ocení možnost rybolovu na chovném rybníku.

Pokud dáváte přednost ubytování ve vlastním i na dovolené, nabízíme vám možnost parkování karavanu na zahradě penzionu. Za nižší náklady na ubytování budete mít možnost využívat všechny společné prostory a služby, jako hosté ubytovaní na penzionu. Pro karavany ja v zahradě umístěna přípojka na vodu a elektřinu. Pro hygienu slouží sociální zařízení (sprchy a záchody umístěné mimo budovu penzionu).

 

Stravování

Dle dohody je možné zajistit stravování ve formě snídaně, polopenze i plné penze v naší hospůdce. Zde pro Vás připravujeme především tradiční českou kuchyni s důrazem na použití kvalitních surovin a zdrojů naší farmy. K dispozici jsou vám také kuchyňské kouty na pokojích. Hospůdka je otevřena od 8 do 10 a dále od 17 do 22 hodin. Vaříme však pouze pro ubytované hosty a na základě předchozí domluvy.

 

Parkování

Parkování je možné v těsné blízkosti penzionu.

 

Ostatní

V našem penzionu zajišťujeme svatby, firemní i soukromé oslavy a firemní školení. Dále vám rádi zapůjčíme mapy okolí a poradíme, kam na výlet. S námi se domluvíte česky, německy i anglicky.