Svatby na farmě

U nás děláme svatby s láskou a osobním přístupem jako bychom je připravovali pro naše vlastní přátele. Zajišťujeme obřad, občerstvení, ubytování i snídani, takže nemusíte nikam odjíždět a můžete si jen vychutnávat Váš velký den bez starostí se svými nejbližšími.

Svatby pořádáme od konce dubna do poloviny října, kdy bývá ještě hezké počasí. Oddáváme nejčastěji u rybníku a svatební menu servírujeme ve venkovním stanu, jež se rozprostírá na dvoře penzionu. Pokud je hostina určena jen nejužšímu kruhu rodiny a přátel, je možné svatební menu podávat také ve vnitřních prostorech (do 20 osob). Dle složení a náročnosti pokrmů zajišťujeme celodenní občerstvení včetně svatební hostiny a rautu až pro 100 svatebních hostů.

Restaurace slouží během svateb jako zázemí pro raut a nápoje. Ve dvoře se nachází ještě krytá terasa s grilem, kde je podáván grilový raut a můžete si zde také natočit vlastní pivo. 


Děti i dospělí se u nás snadno zabaví na zahradě penzionu nebo mohou využít oblíbenou vycházku po farmě s průvodcem a možností krmení zvířátek, zatímco se fotí novomanželé.